Site icon Elu koos Jumalaga

Autokool

Täna on 06.01.2024  ja jah, ma pole veel autokooli lõpetanud, kuid tänaseks on tehtud kõik kohustuslikud sõidutunnid, plaanin vähemalt 3 sõdutundi veel võtta, et siis sõidueksamile minna. Ma ausalt ei tea, kas olen selleks valmis või mitte. 

Käisin 03.01.2024 ARKis teooria eksamit tegemas ja sain selle tehtud. Tegin ainult ühe vea. Ma olin nii õnnelik, sest see on minu jaoks sammuke lähemale lubadele. Ma väga-väga loodan, et aasta esimeses pooles õnnestub mul load kätte saada. Isegi esimese 2-3 kuuga tahaks load lõpuks kätte saada, aga kui ei õnnestu, siis loodan, et vähemalt suveks on mul load käes ja saan end vabamalt tunda. 

Jõulupühadel tõdesin, et kui soovin minna Saaremaale pean varakult planeerima ja kohe ka piletid ära ostma, sest muidu ma ei pruugi piletit lihtsalt saada. Kui load käes, siis on lihtsam, sest siis ei ole enam nii palju kellaaja peale tormamist. Kui planeerin Saaremaale minekut, siis saan lihtsalt autoga tööle minna, pärast vajadusel kodust läbi ja edasi Saaremaale või võtan kohe asjad kaasa ja jätan autosse. Samas ilmselt oleks mõistlik kodust läbi tulla, sest siis saan Mia ka kaasa võtta. Talle puuris olemine eriti ei meeldi, tahaksin proovida, kas ta lihtsalt autosse tuleks minuga. Jah, ma tean, et kassi turvalisuse huvides peaks ta ka autos olema puuris, aga vähemalt saaksin proovida kas ta nii oleks nõus minuga koos reisima, siis ei peaks ta vähemalt üksinda olema. 

Selle aasta üks eesmärk on load kätte saada. Ma olen lubade tegemist juba alustanud ja nüüd on vaja ainult lõpuni välja minna ja alla ei tohi anda selles osas. 

Exit mobile version